::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

sales@stalmech.com.pl

2 FIRMA
STALMECH

....Firma - STALMECH - istnieje od 1989 r.
....W zakresie oferowanych usług ma znaczące doświadczenie. Nasz podstawowy produkt to różnego typu kontenery-pojemniki transportowo - magazynowe.

....
Produkujemy kontenery typowe i specjalne: blaszane, siatkowe i o konstrukcji mieszanej - blacha-siatka kształtowniki; kontenery na części samochodowe, motocykle i inne zespoły lub podzespoły. Wykonujemy renowację i naprawy kontenerów. Jesteśmy  producentem różnego rodzaju konstrukcji stalowych oraz wielko i mało formatowych pól z siatki zgrzewanej używanych w produkcji kontenerów, ogrodzeń, w budownictwie itp.

....Każdą usługę możemy wykonać wg projektu zleceniodawcy lub własnego. Mamy, bowiem własnych konstruktorów. Możemy więc dobrze, szybko i tanio wykonać usługę od pomysłu przez projekt i wykonanie do odbioru przez zlecającego.

....Firma posiada halę produkcyjną o pow. 6000 m2 i magazynową 1000 m2. Hala wyposażona jest duży i specjalistyczny park maszynowy: obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej i urządzeń spawalniczych w tym najnowszej generacji robot spawalniczy firmy CLOOS.

....Nasze uzbrojenie techniczne, wykwalifikowana i doświadczona załoga daje możliwości produkcji konstrukcji stalowych miesięcznie, średnio 1000 ton.

....Naszym atutem jest jakość, cena i niekonwencjonalność. Posiadamy własną malarnię proszkową o bardzo dużych możliwościach technicznych i gabarytowych. Powierzchnia detali może być także przygotowana w dowolny sposób np.: cynkowanie ogniowe lub galwaniczne, malowanie proszkowe lub na mokro.

....
Większość naszej produkcji (85%) eksportujemy do krajów Europy Zachodniej. Kontenery i hale produkowane na eksport wykonywane są najczęściej w dużych partiach według projektu zamawiającego.

Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom. Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie z nami współpracować.

Copyright 2003 Stalmech